Historia

Nasza grupa zajmuje się budownictwem mieszkań oraz lokali użytkowych w oparciu o najważniejsze dla nas zasady jakimi są poszanowanie natury oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Jesteśmy grupą przyjaciół zajmujących się biznesem od wielu lat, a połączyła nas wspólna pasja do budowania Wartości. Choć nasze doświadczenia związane były do tej pory głównie z budownictwem w regionie małopolskim, nowym projektem Wiślane Pola wkraczamy na doskonale nam znany i lubiany rejon warszawski. Wraz z nową inwestycją pragniemy również budować jeszcze bardziej odpowiedzialnie, zwracając szczególną uwagę na minimalizowanie obciążeń środowiskowych. Ideą nadrzędną jest budownictwo ekologiczne, w miarę możliwości poszukujemy rozwiązań przynoszących zarówno wygodę i bezpieczeństwo, jak i realne oszczędności przyszłym użytkownikom lokali mieszkalnych.

blueprints-894779_1920

Grupa to my

Anna Wojda
Prezes Zarządu/Wspólnik

Jestem przedsiębiorcą, ceniącym sobie wolność działania w sektorze
nieruchomościowym. Staram się łączyć pasję z życiem zawodowym.

 

Magdalena Mądra
Członek Zarządu

Doświadczony dyrektor zarządzający spółek technologicznych.

Tomasz Widerski
Wspólnik

Od ponad 12 lat związany z biznesem na rynku nieruchomości. Przedsiębiorca i
doświadczony kierownik projektów.

Tomasz Wojda
Wspólnik

Obecnie zajmuje się realizacją projektów IT, startupów oraz prowadzeniem inwestycji w nieruchomości.

construction-site-2604462_1920

Nasza Grupa zajmuje się budownictwem mieszkaniowym oraz lokali użytkowych w oparciu o najważniejsze dla nas zasady jakimi są: poszanowanie natury oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Obecnie Grupa skupia się na budowie osiedla Wiślanych Pól 6 usytuowanego na warszawskim zielonym Wawrze. Osiedle składa się z sześciu lokali wraz z podziemnymi garażami. Dostępne będą mieszkania z ogródkiem oraz dwupoziomowe z dużym tarasem. Jest to unikalny na skalę Dzielnicy Wawer projekt. Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu: www.wislanychpol.pl

Grupa Budeko sp z o.o.
Ul. Piękna 24/26a
00-549 Warszawa
biuro@grupabudeko.pl

Projekt i realizacja Tarnowski.Graphics

Group 15

Grupa Budeko sp z o.o.
Ul. Piękna 24/26a
00-549 Warszawa
biuro@grupabudeko.pl

Projekt i realizacja Tarnowski.Graphics

Grupa Budeko sp z o.o.
Ul. Piękna 24/26a
00-549 Warszawa